Android Instagram Durduruldu Hatası


Instagram durduruldu hatası alan Android kullanıcıları sorunun çözümünü ararken Instagram tarafından hala sorunun çözümü ile ilgili bir açıklama yapılmış değil. Biz de Droid Abi olarak sorunu çözmenize olanak sağlayabilecek metodu bu yazımız da sizlerle paylaştık.

Instagram sürekli durduruluyor, neden?

Instagram zaman zaman internette ki çökmefçökme ile anılsa da Android cihazlar da bazen meydana gelen Instagram Durduruldu hatası ile de gündeme gelebiliyor. Sorunun net bir kaynağı yok. Ancak Instagram Free-Base bir uygulama olduğu için uzaktan müdahaleler de eğer uygulama ile site arasında veri uyuşmazlığı yaşanırsa bu hatayı alabiliyorsunuz.

Instagram Durduruldu Hatası nasıl çözülür?

Instagram durduruldu hatası nasıl çözülür?

Instagram durduruldu hatasının çözümü ise oldukça basit. Bunun için Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girerek Uygulamalar seçeneğini buluyoruz. Ardından açılan uygulama listesinde Instagram uygulamasını bulup, Veriyi Sil seçeneğine basıyoruz. Bunu yaptıktan sonra Uygulamaya girdiğiniz de tekrar hesabınıza giriş yapmanız gerekecek. Ardından hata büyük bir ihtimalle ortadan kalkmış olacak. Ancak kalkmazsa da uygulamayı komple kaldırarak Play Store aracılığı ile tekrar indirmeyi deneyerek de sorunu komple çözebilirsiniz.
Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar
Yorum Gönder (0)

#buttons=(KABUL ET!) #days=(20)

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Droid Abi'ye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.
Accept !