Android Canlı Destek ve Yardım
Android işletim sistemi bazen yazılımsal sorunlar nedeni ile kullanıcılarına aksilikler yaratabiliyor. Bazı kullanıcılar ise Root yetkileri ile ilgilendiğinden cihazına hasar verebiliyor. Bu gibi durumlar da android canlı destek ihtiyacı doğuyor. Yazılımsal olarak müdahaleler aksi giden işlemler sırasında cihazınıza ciddi hasarlar verebilir. Bazen ROM adını verdiğimiz yazılımlar deneyerek cihazınız da bulunan standartları değiştirebilirsiniz. Ancak bu işlemler profesyonel bilgi gerektirdiğinden dolayı işlemler de en ufak hatalı uygulanan adım cihazınızı kullanılamaz hale getirebilir. Bu hatalar için ücretsiz olarak uzaktan destek alabilirsiniz.

Android Canlı Destek nedir?

Android işletim sistemine sahip kullanıcılar için hizmete aldığımız ve ücretsiz yararlanabileceğiniz destek programıdır. Bu uygulamamız sayesinde cihazınız da bulunan yazılımsal hasarları cebinizi yakmadan çözüme ulaştırabileceksiniz. Bizler Android işletim sistemine sahip cihazlarınız için yılların verdiği tecrübe ile ücretsiz hizmetimi sunmaya başladık. Android destek hattı ile siz de sorunlarınıza ücretsiz çözüm bulabilirsiniz.

Canlı Destek ile Her Sorunumu Çözebilir miyim?

Android canlı destek uzaktan müdahale aracılığı ile gerçekleştiği için donanımsal arızalarınız için yardımcı olamıyoruz. Brick olmuş cihazlar, rom yükleme sırasında takılı kalan cihazlar veya belirli bir konu da hata veren cihazlar için destek sağlıyoruz. Donanımsal arızalarınız parça değişimi yapılarak onarıldığından dolayı maalesef müdahale edemiyoruz.

Canlı Destek ücretli mi?

Android teknik destek için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ekibimiz yoğunluğuna göre size en kısa zaman da yanıt vermeye çalışıyor. Unutmayın ki hizmet ücretsiz olacağı için bir takım yoğunluklar sizi görmemizi engelleyebilir. Bu yüzden acil durumlarınız için mesajlarınız da ısrarcı davranmanız sorun olmayacaktır. Site yöneticileri arasında her konu da uzman bir yazarımız mevcut. Bu yüzden cihazınız da bulunan sorunu ilk mesajınız ile belirtmelisiniz. Bu sizi zamandan tasarruf ettirecek yöntemdir.

Her marka ve model için hizmet alabilir miyim?

Cihazınızın işletim sistemi Android ise destek için marka model fark etmeksizin bizimle iletişime geçebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlar aynı temel yapı ile yönetilir. Bu yüzden size destek vermemiz marka ve model ile sınırlı değildir. Android canlı destek hizmetimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek Talep Formu

Aşağıda ki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

#buttons=(KABUL ET!) #days=(20)

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Droid Abi'ye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.
Accept !